Co se mi líbí? Vytvořte si svou základní linii pro teplé období

 Chutě jsou různé a to je dobře. Mnoho žen se cítí dobře v módě, která obepíná postavu, zatímco jiné dávají přednost širším siluetám. Ale co komu sluší? Doporučujeme: Vytvořte si svou osobní základní řadu triček, šatů, bund, svetrů a kalhot. Níže zjistíte, které klíčové kousky vám sluší.

 

Které trika mi sluší?
 

 

 

Obecným pravidlem pro topy je, že vzory, zejména pruhy a potisky, přitahují pozornost. Čím širší pruhy, tím více pozornosti. Ženy, které rády zdůrazňují horní část těla, si proto vybírají nadčasové vzory. 

 

Vyzkoušejte dlouhé topy s rukávy. Tyto topy opticky protáhnou horní část těla. Pokud máte ráda kalhoty, které zdůrazňují vaše křivky, může být pro vás ideální volbou halenka s rukávy nebo se šňůrkou. Tyto typy halenek mohou být skvělým doplňkem vašich outfitů.

KOMBINUJEME TAKTO:

DOKONALÁ ROVNOVÁHA MEZI ELEGANCÍ A COOL

 

 

Svetřík se v posledních sezónách vrátil do našich šatníků. Letos na jaře a v létě nosíme průsvitnou verzi. Mimochodem tyto svetry jsou ideální pro jarní grilování.

Chcete něco trochu elegantnějšího? Pak si vyberte limetkový svetr a zkombinujte ho s odpovídajícími kalhotami v džínovém stylu a volnou halenkou s límečkem. 

I TAKTO SE DÁ KOMBINOVAT

Přihlášení

Nebo rychlé přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.

Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.

Kontaktujte nás

Načíst