Místo džínoviny: Modré kalhoty jako alternativa k džínům

                      DESIGN

Naděje, jasná obloha nebo jasnost – modrá je spojena s mnoha asociacemi, které symbolizují optimismus, důvěru a představivost. A mnozí automaticky spojují džínové tkaniny s uvedeným odstínem v módních věcech. Modré kalhoty však nemusí být vyrobeny pouze z džínoviny, jak dokazují naše trendy džínové alternativy – samozřejmě v modré barvě.

Šortky a Capri kalhoty v modré barvě Sky Blue

 

 

Léto, slunce, pláž: ideální prostředí pro perfektní dovolenou. Abychom ladili s modrou letní oblohou, představujeme naše trendy šortky "Cindy" a střih po kolena "Pippa Capri". V trendové barvě "Tyrkys" jsou kalhoty vhodné nejen na dovolenou, kde jsou kombinovány se světlými topy, ale v monochromatické verzi s ladícím topem a lehkou košilovou halenkou. Ta se nosí rozepnutá s topem a kalhotami, šortky vystřihují pěknou postavu v každodenním životě.

Retro vzor v aQUA tónech

 

Retro vzory z 60. a 70. let nevyjdou z módy! Především takzvané organické vzory zajišťují harmonický vzhled, který je dále umocněn různými odstíny modré. Proto je naše kombinace letních kalhot a sladěných topů ve stejném potisku o krok napřed. Není pro vás celkový vzhled trochu moc? Samozřejmě se můžete také rozhodnout pro jednoduché topy, které vyzvednou odstín modré z barevné palety kalhot.

Ležérní do modrého

Jen se uvolněte a vnímejte sluneční paprsky na kůži. S našimi kalhotovými styly se vám podaří vytvořit dokonalý základ pro uvolněný letní den. Kalhoty, které jsou zpět v trendové barvě "Pool", jsou také vhodné pro volnější topy, ideální v námořnickém vzoru a motivech tisku. Kontrast mezi modro-černo-bílým barevným schématem není drsný, naopak: tři barevné komponenty vytvářejí moderní a zároveň nadčasový celkový vzhled, který je završen teniskami. Pokud máte rádi barevné outfity, doporučujeme kompletní vzhled v nebesky modrém tónu.

Přihlášení

Nebo rychlé přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.

Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.

Kontaktujte nás

Načíst