Prožijte příjemné vánoční období s tradicemi

                        Trendy

1. Adventní neděle 3. 12. 2023

      Napište dopis Ježíškovi

Vytvořte si o první adventní neděli v rodině tradici, na kterou se budete těšit každý rok. Sedněte si společně večer ke stolu a při zapálení první adventní svíčky napište společně ručně psaný dopis Ježíškovi, který následně vložíte za okno. Uvidíte, že si tuto tradici oblíbíte a třeba Vám ještě ulehčí vybírání těch pravých dárků.

2. Adventní neděle 10. 12. 2023

   Upečete si Vánoční cukroví

Při pečení cukroví si nezapomeňte připravit nejen ingredience, ale také si pustit svou oblíbenou vánoční hudbu – cukroví chutná nejlépe, když v pozadí hraje vánoční melodie! Zapomeňte na stres a nebojte se experimentovat s novými recepty. A pokud nějaký perníček nakonec vypadá jako avantgardní umělecké dílo, pojmenujte ho a řekněte, že jste právě vytvořili limitovanou edici vánočního umění!

3. Adventní neděle 17. 12. 2023

    Upečte si tradiční vánočku

Upečte si vánočku pro štěstí, podle tradičního receptu. Věděli jste, že se tradičně plete z devíti copů? Spodní čtyři symbolizují oheň, vodu, zemi a vzduch, prostřední rozum, cit a vůli a vrchní dva symbolizují lásku a vědění.

4. Adventní neděle 24. 12. 2023

     Pošlete vánoční pohlednici

Pošlete svým blízkým a přátelům ručně psané vánoční přání. Věřte, že i tato maličkost potěší každého hlavně v období shonu, protože ji v dnešní době už dělá velmi málo lidí.

Budeme rádi, když nám ukážete, jak prožíváte tradice, nebo jak se vám daří plnit vánoční seznam pohody. Označte nás na instagramu, nebo nám pošlete fotku do komentáře na facebooku.

Přihlášení

Nebo rychlé přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.

Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.

Kontaktujte nás

Načíst