Oblíbené vzory: 3 stylingové nápady, které vytvoří skutečný pocit dovolené

                      TRENDY

Představte si: sedíte na pláži nebo v hotelovém bazénu, popíjíte svůj ledově studený nápoj a relaxujete a sledujete dění kolem sebe. Co jiného může celou věc završit? Perfektní oblečení pro dokonalý pocit dovolené! Zabalíme vám do kufru několik letních melírů a ukážeme vám, jak je nejlépe stylizovat.

ŠATY VE VZORU ŠÍLENSTVÍ

 

 

 

Tuto sezónu poskytují vzory v retro a upraveném vzhledu zvířecího potisku rozmanitost v šatníku. Zaměřujeme se na moderní potisky v osvěžujících aqua tónech. Naše oblíbené šaty a ideální letní společník jsou přiléhavé šaty se zebřím potiskem.

EXOTICKÝ STYL V MODERNÍM PROVEDENÍ
 

 

Moderní zvířecí potisk se neomezuje pouze na šaty, ale zdobí také halenky nebo módní letní kalhoty. Co je na našich kalhotách s pohodlným pasem výjimečného? Široký, splývavý střih, díky němuž budou vaše nohy vypadat delší. Pokud jste absolutní fanynkou potisku, můžete tento módní kousek zkombinovat s topem ve stejném vzoru. 

Tisky, tisky, tisky
 

 

Jak už bylo zmíněno na začátku, potisky vám dodají dokonalý pocit prázdnin - a to nejen u šatů! Důvěřujte svým instinktům a vybírejte barvy a vzory, které se vám líbí a ve kterých se cítíte pohodlně. Celoplošný outfit nebo nápadné tričko s potiskem a sladěné bílé džíny? Ať už si vyberete cokoli, hlavní je, abyste při stylingu a nošení měli dostatek volnosti pohybu, pohodlí a opravdu dobrou náladu.

Přihlášení

Nebo rychlé přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.

Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.

Kontaktujte nás

Načíst