Pro správné fungování našeho e-shopu www.moda-pradlo.cz musíme zpracovávat některé vaše osobní údaje. Správcem osobních údajů ve vztahu k tomuto e-shopu je Lucie Víchová Kovářová. Veškeré informace týkající se tohoto subjektu naleznete na stránce kontakty.

Vaše osobní údaje zpracováváme pro následující účely:

  • Vyřízení objednávky a řešení případných reklamací
  • Abychom Vám mohli odeslat objednávku a zajistit bezproblémové vyřešení vašich případných dotázů či reklamací, zpracováváme vaše jméno a příjmení, doručovací a korespondenční adresu, e-mail, telefonní číslo, číslo bankovního účtu (platba pouze převodem nebo při reklamaci), objednané zboží a jeho cenu.
  • Právním důvodem tohoto zpracování je plnění obchodní smlouvy, která byla uzavřena dobrovolně a bez nátlaku. Uvedené osobní údaje za tímto účelem zpracováváme po dobu 5ti let.
  • Zasílání newsletteru a obchodních nabídek. Abychom Vás mohli informovat o aktuálních nabídkách a slevách, zpracováváme vaše jméno a příjmení, e-mailovou adresu. Právním důvodem tohoto zpracování je Váš souhlas, který nám poskytujete při vyplnění registračního formuláře a který můžete kdykoliv odvolat.
  • Pro lepší kvalitu našich služeb spolupracujeme s některými zpracovateli, kterým mohou být vaše data zpřístupněna. Ke zpřístupnění dochází výhradně v souvislosti se službami našeho e-shopu a pouze v nezbytném rozsahu. Těmito zpracovateli jsou: (Google, Seznam, Mailerlite (newslettery), ThePay (online platební brána), Heureka, Glami)

Přihlášení

Nebo rychlé přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.

Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.

Kontaktujte nás

Načíst