Dámské spodní prádlo - Cotonella

Seřadit:

2 produkty
Cena
Barva

Seznam je omezen na:

Smazat filtry

Dámské spodní prádlo, ze kterého si vybere každá žena. Podprsenky i bezešvé podprsenky a dámské spodní prádlo pro každodenní nošení Vám přinášíme od více než dvou desítek výrobců.

TIMO, vyrábí a prodává dámské spodní prádlo a pánské spodní prádlo. Podprsenky velikostí A - J (bez kostice, s kosticí, vyztužené, zmenšovací, gelové, moldované a krajkové). Dále nabízí plavky, tankíny, mateřské prádlo, kojenecké podprsenky, košilky a kalhotky, tanga, body, korzety, satén, noční prádlo, pyžama, župany, protetické podprsenky a plavky. Specializuje se na velké velikosti. Během roku nabízí 3 nové kolekce (jarní, letní a vánoční).

Triola, výrobce kvalitního dámského spodního prádla a plavek. V současné době navrhujeme a vyrábíme prádlo ve dvou vlastních značkách - TRIOLA a Charme. Na českém trhu jsou naše kolekce synonymem dokonalosti, kvality, funkčnosti i módnosti. Jako jeden z mála výrobců nabízíme prádlo i pro velké velikosti – až do velikostí H a I.

Andrie, spodní prádlo se značkou Andrie je na trhu již od roku 1994. Od počátku se snaží naslouchat názorům a přáním zákazníků a s maximální péčí je přenáší do svých výrobků. Proto při výrobě nových vzorů používá ty nejmodernější materiály vhodné pro výrobu spodního prádla (kalkotky, trenkoslipy, trenky, slipy, boxerky) a klade velký důraz na kvalitu svého zboží. V současnosti se řadí mezi nejvýznamnější dodavatele spodního prádla na český trh.

SiéLei, italské spodní prádlo a plavky. Podprsenky, kalhotky, brazilky, tanga, korzety, soupravy a plavky nesoucí značku SiéLei přináší radost zákaznicím po celém světě již několik desítek let. Mimo stálé nabídky základní řady podprsenek, kalhotek a tang SiéLei, můžete objednávat také z limitovaných kolekcí souprav, které doplní Váš šatník sezónními barvami spodního prádla.


Cotonella

Dámská a pánská pyžama Cotonella jsou italskou značkou spodního prádla. Kvality této značky sahají již od vybírání těch nejlepších materiálů na výrobu až po konečnou vazbu na zákazníka. Všechny střihy se snaží přizpůsobit co největšímu pohodlí každého jejího nositele. Cotonella se proslavila obzvláště díky boji proti dětské práci v Číně, a tak se můžete spolehnout, že vaše spodní prádlo pochází z rukou těch nejkvalifikovanějších švadlen.

Přihlášení

Nebo rychlé přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.

Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.

Kontaktujte nás

Načíst