Jak pečovat o Vaše Outfity

                    Životní styl

Ah, oblečení - náš každodenní výraz osobnosti, nálad a stylu. Ale jako každá věc, i naše outfity potřebují péči a lásku. Protože není nic horšího než milovaný kousek oděvu, který ztratil svůj lesk kvůli nedbalé péči. Ale nebojte se, máme pro vás několik tipů, jak udržet vaše outfity v perfektním stavu, aby vám sloužily co nejdéle, a ještě přitom budou vypadat jako právě vytahané z obchodu.

Pravidelné praní? Ano, prosím!

 

Není nic lepšího než čistý oděv, který voní jako jarní svěžest. Ale pozor, příliš časté praní může být pro vaše oblečení brutální. Sledujte štítek s instrukcemi a držte se doporučených teplot a programů. A pokud možno, vždy se snažte pračku plnit na maximum - šetří to nejen vodu, ale i energii!

Milujte své oblečení - doslova!

 

Někdy je třeba udělat si chvilku a věnovat se oblečení s láskou. Odeberte každou volnou chvilku na to, aby jste zbavili své oblečení nežádoucího prachu a špíny. Nezapomeňte ani na správné vyprání skvrn - někdy stačí jen trocha citronové šťávy a ocet a váš oděv bude zase jako nový!

Veškeré škrábance vyřeší žiletky

 

Ano, žiletky jsou skvělým pomocníkem nejen v koupelně, ale i ve vašem šatníku! Pokud se váš oblek nebo sukně staly obětí nechtěného setkání s nečistotou, nezoufejte. Stačí jemně projet žiletkou po povrchu látky a odstranit tak nežádoucí vlas, chuchvalec či pevně přilepenou skvrnu. Ale pozor, jen s opatrností, abyste nezanechali stopy!

Naučte se triky pro zachování tvaru

 

Nikdo nemá rád vytahané límce nebo zmenšené manžety. Ale s několika triky můžete udržet tvar svých oblíbených kousků na špičkové úrovni. Pro límce a manžety použijte speciálního žehličky nebo prostě jemně vyžehlete navlhčenou utěrkou. A pro oblečení, které se snadno mačká, zkuste je uložit způsobem "Marie Kondo" - pečlivě složené a uspořádané do šatníku.

Při barvách buďte opatrní

 

Barvy jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit svou osobnost, ale nezapomeňte, že i ony potřebují péči. Perte světlé a tmavé barvy odděleně, abyste se vyhnuli nechtěným odbarvením. A pokud máte podezření, že se některá barva bude odbarvovat, vždy přidejte k praní speciální prášek pro udržení barev.

Takže ať už jste fashion guru nebo jen občasný módní nadšenec, péče o vaše outfity je klíčem k dlouhému a šťastnému životu vašeho šatníku. Sledujte tyto tipy a vaše oblečení vám bude vděčné a vy budete vždy vypadat, jako byste právě vyšli z módního časopisu!

Přihlášení

Nebo rychlé přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.

Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.

Kontaktujte nás

Načíst