Kombinujte plisovanou sukni jako profesionál

                       Design

Jak stylizovat módní klasiku, která nikdy neztratí svůj lesk? Zkombinujte plisovanou sukni jako profesionálka, ukážeme Vám, jak na to!

Klasicky dobré: v kombinaci s univerzální bílou halenkou


Hledáte vzhled, který se hodí od rána do večera? Pak stylizujte naši plisovanou sukni s klasickou bílou halenkou. Ta je zárukou stylu a znamená minimalistickou eleganci.

Vzrušující směs textur s úplety
 

Obzvlášť kreativního efektu dosáhnete, když skládanou sukni zkombinujete s výraznými úplety. Ať už se jedná o jednoduchý svetr s lichotivým bateau výstřihem, útulný svetr s rolákem a bočními rozparky nebo vzorovaný úplet, důležité je, aby byly barvy sladěné a navzdory kontrastním materiálům spolu ladily. Naše plisovaná sukně s abstraktním vzorem aurory se hodí ke kouskům ve světle nebo tmavě zelené.

Pohodová kombinace saka a svetru
 

Máte chuť na celoplošný styl s grafickým potiskem polární záře?  Aby tato kombinace vypadala šikovně a ne strojeně, potřebuje základní barvu, například zelenou, která potisky poněkud neutralizuje. Samozřejmě zde funguje i útulný úplet, ale pokud máte rádi obzvlášť ležérní styl, zvolte trendy oversized sako, které outfit uvolní a zkombinuje oba kousky s potiskem.

Přihlášení

Nebo rychlé přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.

Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.

Kontaktujte nás

Načíst