Nylon

Nylon (Polyamid) - jedná se o nejznámější druh polyamidového vlákna, které se vyznačuje vysokou pevností a odolností v oděru. U nylonu jistě oceníte především jeho schopnost rychle usychat, což přispívá k pocitům sucha při nošení. Nylon zároveň dobře odvádí pot, nemačká se a nevytváří žmolky. 

Výhody: 

• Odolnost: Nylon je známý svou vysokou odolností vůči opotřebení a trhání, což ho činí ideálním materiálem pro výrobu odolných textilií a výrobků.

• Pružnost: Nylon má vynikající pružnost, což znamená, že se dokáže dobře vrátit do své původní podoby i po namáhání, což je užitečné při výrobě elastických textilií a výrobků.

• Voděodolnost: Nylon má přirozenou odolnost vůči vlhkosti a vodě, což ho činí ideálním materiálem pro výrobu outdoorového vybavení, jako jsou například stanové látky a deštníky.

• Lehkost: Nylon je lehký materiál, což znamená, že je snadno přenosný a pohodlný k nošení. To je důležité zejména pro výrobu sportovního vybavení a oblečení, které vyžaduje pohyblivost a snadné nošení.

Péče: 

Nylon je doporučeno prát v pračce na nízký teplotní program. Následně je vhodné oděv usušit během volného vyvěšení. Není doporučováno sušit v sušičce a ani žehlit. Žehlit je možné poze naruby při nízkých teplotách.

Přihlášení

Nebo rychlé přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.

Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.

Kontaktujte nás

Načíst